Get Adobe Flash player

Patronat Honorowy

Stowarzyszenie

Data 13.04.2013r stała się dla nas bardzo szczególna. Ta data jest dla nas początkiem czegoś o czym mówiliśmy już od bardzo dawna. O godzinie 13.00 zebraliśmy się w pomieszczeniu Krakowskiej Szkoły Motocyklowej w Krakowie. Dzięki uprzejmości Piotra który od początku bardzo nam pomaga od samego początku w sali konferencyjnej KSM rozpoczął się nowy etap naszej działalności. Było nas szesnaście osób, członków założycieli którzy po prawie 2,5h mogli się cieszyć z założenia Polskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Motocyklistów. Stowarzyszenie jest zwieńczeniem ostatnich trzech lat, naszych starań oraz realnego zapotrzebowanie na taką inicjatywę. Jest to organizacja NON PROFIT a jej członkami są tylko i wyłącznie wolontariusze , stowarzyszenie nie ma na celu osiąganie zysków.

Wybraliśmy zarząd PSNM:

Prezesem został Arkadiusz Tomasiak – pomysłodawca oraz organizator całej akcji.

Wiceprezesami zostali Maciej Banaszek oraz Paweł Kiliański , dwójka niepełnosprawnych motocyklistów którzy każdego dnia są żywymi dowodami na słuszność całej akcji!

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim którzy pomogli w spełnieniu tego niesamowitego marzenia, wszystkim członkom założycielom stowarzyszenia, wolontariuszom, motocyklistom, firmą wspierającym nasze wyprawy tak ważne dla PR części oraz patronom medialnym. Bez Was nie udało by się osiągnąć tego wszystkiego!!

Jeszcze raz dziękujemy i zabieramy się do pracy! Przed nami przecież Władywostok bez barier!

 

Sponsorzy generalni

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni