Get Adobe Flash player

Patronat Honorowy

O nas

Arkadiusz Tomasiak

Rehabilitant , kierownik Świetlicy Terapeutycznej w Radwanowicach Fundacji im. Brata Alberta. Ulubiona postać z dzieciństwa, która do dnia dzisiejszego jest moim idolem … Włóczykij. Trochę w życiu zrobiłem ciekawych rzeczy, jednak dobrze wiem, że każdy nowy dzień może przynieść dużo lepsze! Często patrzę na świat inaczej niż ludzie wokół mnie. Motocykle są moją pasją… od kiedy pamiętam. Jednak realizacja tej pasji wciąż jest świeża. Wierzę mocno że to co zamierzamy na długo zagości w waszych głowach.

 

 

 


Maciek Banaszek

Maciej Banaszek, ten bez nogi ;), mąż, ojciec, motocyklista, koszykarz, gadżeciaż. Moje życie doskonale opisuje hasło kulawe szczęście. Nawet w największym pechu mam trochę szczęścia. Na skuterze od trzech sezonów. Legalnie na dużym moto od września. Wyjazd do Armenii ma być dla mnie nie tylko przygodą życia, ale również spełnieniem czegoś co kiełkuje we mnie od kilku lat. Chcę pokazać że nawet po ciężkim wypadku można żyć na 200% i czerpać z życia pełnymi garściami.

 

 

 

 


Ryszard Pluciński

Nasz guru od www dzięki reportażowi w tv (Ekspres Reporterów) Rysiek mógł dołączyć do naszej ekipy to dzięki niemu powstała ta strona zaoferował swoja pomoc i tak się kreci. Rysiek z nami nie pojedzie w takie podróże, gdyż to (tetrus), ale w niedzielne wypady czy zloty jak najbardziej. Jest to człowiek, który się nigdy nie podaje rodowy góral z twardym charakterem z pod samych Tatr. Komuś się może wydawać, że osoba z porażeniem cztero kończynowym nie ma już życia przed sobą to się myli Rysiek pracuje udziela się w fundacjach oraz co najdziwniejsze obsługuje maszyny tokarkę, frezarkę, wiertarkę, szlifierkę. Ma bzika na punkcie modelarstwa RC mówi, że te małe modele dają mu tyle radości frajdy co kiedyś duże samochody.

 

 

 


Paweł Kilianski

Po wypadku również idę przez świat na jednej nodze.. ale jak to mówią.. w „jedności” siła . Wypadek zabrał mi wiele…. i nic. Pasja pozostała pasją. Zmienił się sposób zmieniania biegów w motocyklu.. to nie wiele. Wyprawa do Skandynawii popchnęła mnie o krok dalej w wierze, że bez nogi mogę pojechać motocyklem na koniec świata. Chciałbym pomagać, ponieważ podczas spotkań z ludźmi poszkodowanymi w wypadkach, uświadomiłem sobie, że aktualnie w Polsce przepisy mówiące o możliwości zrobienia uprawnień do kierowania jednośladami będąc niepełnosprawnym, są mocno nieprecyzyjne.

 

Sponsorzy generalni

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni